Головна Новини Залучення ресурсів у аграрний сектор громад: фахівці ОМС набувають практичні навички 

Залучення ресурсів у аграрний сектор громад: фахівці ОМС набувають практичні навички 

by lena

У Києві розпочався практичний тренінг «Фінансування і залучення інвестицій в аграрний сектор, державна підтримка в сільському господарстві», який проводить проєкт Німецько-український агрополітичний діалог у співпраці з Всеукраїнською асоціацією громад та Національною асоціацією сільськогосподарських дорадчих служб України.

Впродовж трьох днів фахівці восьми пілотних громад з Одещини, Івано-Франківщини, Полтавщини та Київщини отримають нові знання та практичні навички щодо залучення ресурсів для потреб розвитку аграрної сфери в громадах.

IMG_20221026_102204

Відкриваючи семінар, виконавчий директор асоціації Іван Слободяник подякував Проекту АПД за те, що він допомагає органам місцевого самоврядування підвищити спроможність у питаннях місцевого економічного розвитку. 

IMG_20221026_102443

“Те, що проект в умовах війни переймається питаннями економічного розвитку громад, надихає на Перемогу” – зазначив І.Слободяник.

ВАГ погодилась на участь у запропонованому пілотному проєкті, маючи на меті мультиплікувати напрацьовані у його рамках результати на усі інші громади-члени асоціації. Нині суттєво зростає цінність знань та навичок у сфері місцевого економічного розвитку, адже тільки через високу економічну спроможність громад можна забезпечити їхню сталість та життєздатність у цей непростий період історії нашої держави.

Читайте також