На Черкащині обрано голову обласного відділення Всеукраїнської асоціації громад та нового члена Правління

by Інна Тесленко

Головою Черкаського обласного відділення Всеукраїнської асоціації громад (ВАГ) та членом Правління обрано секретаря міської ради та в.о. Шполянського міського голови Олега Кошового.

Таке рішення ухвалили учасники Зборів Черкаського обласного відділення ВАГ, що відбулись 23 квітня 2024 року в м. Звенигородка.

У межах Зборів також було обрано нового члена Правління ВАГ. Ним став Водяницький сільський голова Руслан Каюк.

Під час зустрічі учасники розглянули та задовольнити заяву Селищенського сільського голови Анатолія Пархоменка про складання повноважень голови Черкаського обласного відділення асоціації.

Виконавчий директор ВАГ Іван Слободяник від імені асоціації подякував Анатолію Пархоменку за участь у становленні обласного відділення у непростий для асоціації та всієї країни період, і вручив Почесну грамоту Асоціації.

Іван Слободяник також звернувся до учасників Зборів із вітальним словом і розповів про плани ВАГ у реалізації подальшої роботи на місцях. Він наголосив на необхідності розширення бази членства асоціації на Черкащині та порушив питання ухвалення рішення про членство в асоціації громадами за правонаступництвом. Також виконавчий директор ВАГ зазначив про важливість обрання голів районних відділень ВАГ.

Окрім того, Іван Слободяник розповів про необхідність залучення громад до законодавчого процесу і проведення консультацій.

Під час зустрічі учасники обговорили питання доцільності перекладання обов’язків на місцеве самоврядування у питанні забезпечення освітніх закладів охороною, адже у бюджеті громад кошти на це не передбачені.

Учасники зборів домовилися про те, що наступні збори будуть організовані для більш детального обговорення потреб і проблем громад та напрямів діяльності обласного відділення.

© Всеукраїнська асоціація громад