Головна Насіння перемоги

Насіння перемоги

Залучення постачальників насіння для підтримки України: ініціатива «Насіння Перемоги»

Після повномасштабного вторгнення Росії, Україна звільнила 687 населених пунктів, де проживають тисячі людей, які втратили своє майно через війну. Попри зруйновану інфраструктуру та складні умови у прифронтових та постраждалих громадах, українці залишаються на рідній землі та прагнуть відновити своє життя.

Щоб допомогти їм прогодувати сім’ї та забезпечити продовольчу безпеку в громадах, Всеукраїнська асоціація громад за підтримки USAID AGRO в рамках проекту «Згуртовані громади» реалізує ініціативу «Насіння Перемоги». Міжнародні насіннєві компанії щедро дарують насіння овочів, а ми сприяємо доставці цього насіння домогосподарствам, які постраждали від війни в Україні.

Чому це важливо?

На постраждалих і прифронтових територіях знищені логістичні центри та склади, люди не мають змоги купити насіння. У той же час Росія свідомо знищує фермерські господарства, позбавляючи їх можливості забезпечувати громади продовольством. Через зруйновані мости, дороги, постійні обстріли під загрозою ланцюги поставок – людям терміново необхідно забезпечувати себе самостійно.

Жителі громад, які постраждали, вирощують овочі на своїх присадибних ділянках та забезпечують продовольчу безпеку своїх сімей та громад.

Ви можете їм допомогти.

Хто отримує насіння овочів?

● Мешканці прифронтових та постраждалих населених пунктів

● Внутрішні переселенці, які були змушені покинути свої домівки через небезпеку

● Вразливі категорії громадян (люди з обмеженими можливостями, багатодітні сім’ї), які опинилися у складних економічних обставинах через війну

Всеукраїнська асоціація громад забезпечує своєчасну та прозору доставку та роздачу насіння, а також звітність.

Хто вже долучився до ініціативи?

Такі насіннєві компанії вже передали своє насіння для весняної посівної 2024 року в постраждалі громади України:

  • Bayer
  • Gowan
  • Enza Zaden
  • Syngenta

Насіння, яке вже передали у 2024 році, вистачить для задоволення потреб 140 000 домогосподарств. Проте понад 240 тисяч домогосподарств все ще потребують підтримки.

Згадуючи історичні моменти, коли країни та насіннєві корпорації об’єдналися разом під час Першої та Другої світових воєн, а також заснування «Садів Перемоги» в Сполучених Штатах Америки, ми запрошуємо постачальників насіння приєднатися до нашої ініціативи. Зробіть свій внесок у нашу справу: подаруйте насіння тим, хто, незважаючи ні на що, засіває поля та вірить у відновлення країни.

Під час війни кожен добрий вчинок має велике значення! Приєднуйтеся до нас! Щоб взяти участь в ініціативі, напишіть на електронну адресу: [email protected]