Т.в.о начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Андрій Хижняк підписав меморандум про співпрацю з головою Полтавського обласного відділення Всеукраїнської асоціації громад Миколою Різником.
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/447776822_868085552028490_557330656548249041_n-1024x683.jpg)
У межах меморандуму планується розвивати місцеві, добровільні пожежні команди, залучати громадян до членства в підрозділах, підвищити рівень організаційної готовності, їх матеріально-технічного забезпечення та професійної підготовки.
Також, завдяки документу планується створення належних умов для адаптації осіб, що брали участь у військових діях, шляхом реалізації глибшої співпраці та координації дій під час реагування на надзвичайні ситуації.
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2024/06/447776096_868085728695139_2692980789424055120_n-1024x683.jpg)
Крім того, представники ДСНС області взяли участь у воркшопі на тему: «Просторове планування – це правила гри для кожної громади», який організовано регіональним комітетом Всеукраїнської асоціації громад з питань життєдіяльності громад під час війни.
Під час засідання були обговорені ряд важливих питань, зокрема й забезпечення пожежної, техногенної безпеки в територіальних громадах та розвиток добровольчого руху.