Після підриву Каховської ГЕС і кадрів жахливих руйнувань усі думки українців разом з Херсонщиною. Наразі відновлення нормальних умов життєдіяльності для мешканців підтоплених районів — одна з ключових задач.
Рятувалися херсонці з небезпечних зон лише з найціннішим, тож потребують речей першої необхідності.
Мешканці Великодимерської громади, які самі свого часу пережили всі жахіття окупації, оперативно відреагували на біду херсонців. Було організовано пункти прийому допомоги для постраждалих. Зібрали, завантажили й відправили більше 5 тонн допомоги.
Зокрема, жителі Антонівського старостинського округу, які пережили затоплення та продовжують знаходитись під постійними обстрілами, отримали матраци, подушки, ковдри, засоби гігієни, одяг продукти харчування.
Перевезення допомоги здійснювалось в рамках проекту «Згуртовані громади» за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО).
![изображение_viber_2023-07-05_09-10-46-020](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/yzobrazhenye_viber_2023-07-05_09-10-46-020-771x1024.jpg)
![изображение_viber_2023-07-05_09-10-37-403](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/yzobrazhenye_viber_2023-07-05_09-10-37-403-770x1024.jpg)
![Изображение WhatsApp 2023-07-03 в 10.01.0а](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/yzobrazhenye-whatsapp-2023-07-03-v-10.01.0a-768x1024.jpg)