Головна Новини Для амбулаторій Широківської громади доставили 6 потужних генераторів

Для амбулаторій Широківської громади доставили 6 потужних генераторів

by [email protected]

Через терористичні дії Російської Федерації та постійні обстріли критичної інфраструктури Україна цьогоріч переживала чи не найважчу зиму. Враховуючи ситуацію зі зруйнованими резервами потужності деяких регіонів, у громадах ще від літа міркують, як забезпечити безперебійну роботу лікарень на випадок довготривалих відключень електроенергії.

Днями  в рамках проекту «Згуртовані громади», який втілює Всеукраїнська асоціація громад за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО), було доставлено 6 генераторів потужністю 25 та 30 КВт для  потреб амбулаторій і медичних пунктів Клініки “Сімейний лікар Широківської громади“. 

«Щиро вдячні Ротарі Клубу «Черкаси»,  Віктору Вовк та Ользі Палійчук, німецькому twin-club RC Steinfurt, Ротарі Клубу «Запоріжжя», Тамарі Огородовій та Оксані Дроздовській за координації та сприяння яких ця допомога стала можливою», – повідомила прес-служба Широківської громади на своїй офіційній сторінці у Фейсбук.

Окрему вдячність керівництво громади висловило за логістичну підтримку та координацію в передачі допомоги:

«За доставку генераторів щиро дякуємо Всеукраїнська асоціація громад і її виконавчому директору Івану Слободянику, Програма USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО , які є нашими надійними партнерами у доставці сотень тонн життєво важливих вантажів у цей складний для країни час і завжди підставляють плече».

Генератори будуть використовувати заклади медичної сфери Широківської громади, щоб допомогти у реагуванні на надзвичайні ситуації.

Читайте також