Пройшла чергова зустріч Всеукраїнської асоціації громад з віце-прем’єр-міністром з відновлення України Олександром Кубраковим, командою Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України та з головою Комітету державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Оленою Шуляк. Зустріч пройшла у змішаному форматі: члени правління зустрілись офлайн, а інші члени асоціації долучились онлайн.
ВАГ разом з Міністерством опрацювали питання, які нині турбують громади. Зокрема, питання законопроекту про мобілізацію, відшкодування заборгованості з різниці в тарифах, освітня субвенція, розвиток сільських територій, ресурсна спроможність громад, зарплати працівників ОМС, комплексно-просторове планування, евроінтеграційні процеси тощо.
У ВАГ наголошують: головне, що є діалог з Міністерством і профільним Комітетом та взаємна готовність до вирішення існуючих проблем.
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/dsc08109-1024x719.jpg)
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/dsc08203-1024x683.jpg)
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/dsc08147-1024x683.jpg)
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/dsc08350-1024x683.jpg)
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/dsc07992-1024x690.jpg)