Вантаж від європейських друзів та партнерів доставлений у межах проєкту Всеукраїнської асоціації громад «Згуртовані громади» за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/304168554_3385077745070362_1106518113476725400_n-1024x768.jpg)
До Широківської територіальної громади доставлено: дитяче харчування, підгузки, картопля, печиво, консерви продукти тривалого зберігання, одяг та іграшки.
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/301941566_3385078455070291_1949262884515103082_n-1024x576.jpg)
Гуманітарний Хаб та вже почав фасувати та готувати набори допомоги.
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/305585569_3385078421736961_5813007955570990597_n-1024x577.jpg)
Нагадаємо, Всеукраїнська асоціація громад спільно з USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО запустила ініціативу «Згуртовані громади», мета якої допомогти постраждалим від широкомасштабного вторгнення рашистів містечкам і селам України. Йдеться не лише про нагальні гуманітарні потреби, а й про відновлення інфраструктури і підприємництва.
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/303599691_3385077751737028_1778305027347702808_n-1024x768.jpg)
Ініціатива спрямована на підтримку життєдіяльності громад та сприяння економічній активності в громадах під час війни. Метою ініціативи є згуртування громад через побратимство, партнерство, взаємодопомогу – заради Перемоги у війні та післявоєнної відбудови України.
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/303110386_3385077778403692_37033756357922847_n-1024x577.jpg)