«Згуртовані громади»: гуманітарний хаб в Широківській громаді Запорізької області

by news

У межах ініціативи «Згуртовані громади»  Всеукраїнська асоціація громад спільно з Програма USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО налагоджено ланцюжок постачання необхідної допомоги у прифронтові райони.

Одним з хабів для подальшого розподілення вантажів стала Широківська громада в Запорізькій області (сільський голова Коротенко Денис Олександрович, заступник сільського голови Ставицька Ольга Сергіївна).

Звідти меншими партіями допомога розподіляється на громади, які розташовані на лінії фронту і навіть в тимчасовій окупації. 

Минулого тижня Широківській громаді передали 20 тонн вантажу з Великоберезнянської громади Закарпатської області (селищний голова Кирлик Богдан Юрійович), Щирецької (селищний голова Василишин Олег Пахомович) та Куликівської (селищний голова Бова Лілія Миронівна, заступник селищного голови Богдан Стахів) громад Львівської області, Великогаївської громади (сільський голова Кохман Олег Андрійович, заступник сільського голови Кравчинюк Галина Іванівна)Тернопільської області, Летичівська (селищний голова Тисячний Ігор Іванович) та Деражнянська (міський голова Ковпак Андрій Миколайович) громади Хмельницької областей.

Тепер місцеві волонтери розподілять її тим громадам, які наближені до лінії фронту чи навіть важкодоступні.

Загалом від початку реалізації проекту громадам Запорізької області через хаб Широківської громади передано майже 80 тонн вантажу з громад західних областей.

Це ланцюжок передачі не лише вкрай необхідних харчів, медикаментів, засобів гігієни та інших речей, а й доказ згуртованості і ілюстрація віри в перемогу.

© Всеукраїнська асоціація громад