375
Відбулися консультації Виконавчої дирекції ВАГ та Івано-Франківського відділення Всеукраїнська асоціації громад з керівниками міських, селищних та сільських рад області щодо майбутнього лісогосподарської галузі.
В межах виїзної консультації обговорювалися питання щодо реформування лісової галузі, яка передбачає створення єдиної національної лісогосподарської системи з єдиним оператором. Експерти детальніше зупинилися на законодавчих змінах, розповіли про переваги та недоліки процедури передачі лісів у підпорядкування ДП”Ліси України”.
Важливо узгодити баланс інтересів між громадами та державою.
Всеукраїнська асоціація громад вже займається збором та систематизацією пропозицій, які висуваються громадами.