Оновлене після капітального ремонту інфекційне відділення відкрили в місцевій лікарні в Опішні. Тепер у кожній палаті – замінені системи опалення й киснепостачання, санвузол. Облаштовані ліжко-місця й для маломобільних груп населення, встановлений новий ліфт.
Створили закриту зону з окремим входом для прийому інфікованих пацієнтів. За понад 400 тис. грн придбали нові меблі, побутові речі та кухонне приладдя.
У лікарні враховані умови безпеки. Облаштоване укриття на 360 людей. Для роботи у разі відключень електроенергії заклад має три генератори. Комплексні роботи у відділенні виконали за 13,6 млн грн, кошти спрямували з місцевого бюджету.
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-28_17-47-50-2-1024x682.jpg)
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/384340142_619198513720082_7478501300821867440_n-1024x683.jpg)
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/384342580_619198920386708_3116944767177546812_n-1024x683.jpg)
“Коли нашу громаду ставлять у приклад – це вартує того, щоб пишатися нашим головою Миколою Різником та місцевим самоврядуванням. І цього вдається досягти завдячуючи не лише постійній і плідній роботі, а і налагодженій співпраці з бізнесом, партнерами, що, у свою чергу, допомагає залучати кошти”, – зазначили на Фейсбук-сторінці Опішнянська селищна рада.
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/384337626_619185410388059_1819470721241852261_n-1024x683.jpg)