Проект «Згуртовані громади», що реалізується Всеукраїнською асоціацією громад за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО) вже більше як рік допомагає громадам ефективно комунікувати, залучати небайдужих та доставляти допомогу тим, хто її найбільше потребує.
Розуміючи, яка біда увірвалася у домівки мешканців Херсонщини, громади Чернівеччини оперативно зібрали понад 20 тонн допомоги, яка нині там вкрай необхідна.
16 червня до гуманітарного штабу Херсона жителі 4 громад передали: продуктові набори, воду, предмети гігієни, медикаменти, брезенти, одяг, генератори, сокири, газові плити, посуд, вапно, газові балончики, плівку, мотопомпи.
Активну участь у зборі і формуванні гуманітарного вантажу взяли мешканці Мамалигівської, Рукшинської та Лівинецької громади Чернівецької області, також до збору долучилась Летичівська громада Хмельницької області.
Перевезення здійснювалось в рамках проекту «Згуртовані громади» за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО).
Дякуємо учасникам проекту за згуртованість, людяність і готовність прийти на допомогу у важку хвилину. Це те, що відрізняє нас від нашого ворога, тому ми обов’язково переможемо.
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/foto_news_20-06-2023_1-1-1024x768.jpg)
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/foto_news_20-06-2023_2-1-1024x768.jpg)
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/foto_news_20-06-2023_3-1-1024x768.jpg)
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/foto_news_20-06-2023_4-1-1024x768.jpg)
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/foto_news_20-06-2023_3_1-1024x768.jpg)