В рамках проекту “Згуртовані громади”, гуртуються не лише громади, а навіть вулиці. Небайдужі мешканці Глевахівської громади, з вулиці Квітнева допомагають мешканцям вулиці Окружна у Гостомелі відбудовати свої оселі.
![7c955f77-a2a4-4142-8f57-18779b7d4ef6](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/7c955f77-a2a4-4142-8f57-18779b7d4ef6.jpg)
![4](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/4.jpg)
Зібрали електроінструменти, садовий інвентар, будівельні суміші і передали в Гостомель, щоб тамтешні мешканці відбудовували оселі, прибудинкові території, вулиці і зони відпочинку.
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/2-1-1024x576.jpg)
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/3-1-1024x576.jpg)
Нагадаємо, Всеукраїнська асоціація громад спільно з USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО запустила ініціативу «Згуртовані громади», мета якої допомогти постраждалим від широкомасштабного вторгнення рашистів містечкам і селам України. Йдеться не лише про нагальні гуманітарні потреби, а й про відновлення інфраструктури і підприємництва.
![1](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/1.jpg)
![d93a0173-292b-4bd2-8119-33af903e922b](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/d93a0173-292b-4bd2-8119-33af903e922b.jpg)
Ініціатива спрямована на підтримку життєдіяльності громад та сприяння економічній активності в громадах під час війни. Метою ініціативи є згуртування громад через побратимство, партнерство, взаємодопомогу – заради Перемоги у війні та післявоєнної відбудови України.
Нагадаємо, Широківська громада в Запорізькій області створила гуманітарний хаб для допомоги постраждалим від російської агресії.