Головна Новини Презентація дослідження «Прояви корупції в агросекторі у 2023 році»

Презентація дослідження «Прояви корупції в агросекторі у 2023 році»

by [email protected]

5 вересня 2023, о 14:00 відбудеться онлайн-презентація результатів Всеукраїнського дослідження «Прояви корупції в агросекторі у 2023 році», проведеного за ініціативи Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО). Це вже восьме щорічне дослідження, яке проводиться за підтримки USAID.

Цього року дослідницька агенція InfoSapiens опитала понад 1000 респондентів – сільськогосподарські мікро, малі та середні підприємства (ММСП) з метою визначення тенденцій корупційних проявів у земельних відносинах.

Під час онлайн-презентації організатори дослідження дадуть відповіді на запитання:

  • Скільки агровиробників стикалися з проявами корупції у 2023 році?
  • Як змінилися ці показники порівняно з попередніми роками?
  • Які державні органи та організації аграрії вважають найкорумпованішими?
  • У яких сферах та регіонах найчастіше стикалися з проявами корупції?

Захід відбудеться 5 вересня 2023 о 14:00 за посиланням:  https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZUtfuiqqzkiHNTh7uUGXcisdE0jRNeXKVrJ.

Довідка

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) – це восьмирічна Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що впроваджується компанією Кімонікс Інтернешнл. Мета програми: прискорення економічного розвитку сільських громад України, що потребують найбільшої підтримки, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП). Цілі Програми USAID AГРО: покращення продуктивності та доступу до ринків у цільових ланцюгах доданої вартості, удосконалення функцій підтримки та нормативно-правової бази в аграрному секторі. Програма USAID АГРО допомагає збільшити доходи с\г ММСП і їхній доступ до фінансування та створити в Україні справедливий і прозорий ринок с\г земель, що зменшить корупцію в аграрному секторі.

***

Американський народ, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах, як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. В Україні Агентство США з міжнародного розвитку надає технічну та гуманітарну допомогу починаючи з 1992 року. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53.

Читайте також