Головна Новини Дослідження ефективності законодавства з питань локальної демократії – представників громад запрошують долучитись

Дослідження ефективності законодавства з питань локальної демократії – представників громад запрошують долучитись

by [email protected]

Парламентський Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування проводить дослідження ефективності законодавства з питань локальної демократії.

Метою даного дослідження є аналіз ефективності використання існуючих форм локальної демократії та їх правового регулювання.

Для проведення належного аналізу проводиться опитування серед представників органів місцевого самоврядування та їх асоціацій з метою узагальнення проблематики та пошуку шляхів подальшого розвитку локальної демократії.

Відповідаючи на питання, респонденти мають змогу поділитися своїм досвідом, висловити експертну думку та допомогти Комітету краще з’ясувати, чи є ефективними існуючі форми локальної демократії.

Дослідження проводиться Комітетом та Центром політико-правових реформ за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Текст опитувальника для дослідження «Існуючі форми локальної демократії та механізми їх правового регулювання» знаходиться за посиланням: https://forms.gle/o3Tit25GK17PNwqC8

Опитування триватиме до 5 серпня 2023 року включно.

Контактна особа з питань проведення дослідження – головний консультант секретаріату Комітету Ляшко І.В. ([email protected], 255-25-33). 

Читайте також