Жителі Мангушської та Нікольської територіальної громади Донецької області, які евакуювалися в інші регіони України, отримали чергову допомогу поштою від своїх земляків у рамках проекту “Згуртовані громади”.
Керівництво Мангушської та Нікольської селищної ради регулярно надсилає допомогу у вигляді харчових та гігієнічних наборів вимушеним переселенцям із своїх громад, які через бойові дії виїхали і зареєструвалися як ВПО в інших регіонах країни.
Адресну відправку для переселенців організовано спільно з Nova poshta Humanitarian, в рамках проекту «Згуртовані громади», який реалізує Всеукраїнська асоціація громад за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО).
Керівники громад опікуються потребами більш як півтисячі евакуйованих мешканців Донеччини. Вони комунікують безпосередньо з сім’ями, збираючи перелік всього необхідного. Потім, залучаючи підтримку фондів, відправляють посилки в різні куточки України своїм односельчанам, аби допомогти їм впоратись з новими викликами.
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/380103147_612551610952964_466536468619487924_n-1-1024x768.jpg)
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/380825297_295239433283434_4756550982053519143_n-1-768x1024.jpg)
Синергія зусиль та згуртованість громад здатна змінити нашу країну на краще!