Головна Новини Більше 140 агровиробників отримають насіння ріпаку умежах Ініціативи AGRI-Україна

Більше 140 агровиробників отримають насіння ріпаку умежах Ініціативи AGRI-Україна

by [email protected]

Сьогодні Всеукраїнська асоціація громад у партнерстві з Nova poshta Humanitarian, у межах проекту «Згуртовані громади» розпочала доставку до цільових областей насіння ріпаку бренду DEKALB від компанії Bayer у межах Ініціативи AGRI-Україна.
Ініціативу започаткувала Програма USAID АГРО за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України з метою зміцнити виробництво та експорт української аграрної продукції та сприяти пом’якшенню загальносвітової продовольчої кризи.


Вже зовсім скоро насіння ріпаку бренду DEKALB отримають більше 140 агровиробників.
Участь в програмі беруть фермери з шести областей України – Донецької, Харківської, Сумської, Чернігівської, Запорізької, Херсонської (за винятком тимчасово окупованих територій), в обробітку яких знаходиться від 5 до 500
гектарів. Для участі необхідно було зареєструватись в Державному аграрному реєстрі (ДАР).

Перевірити, чи є господарство у списку погоджених отримувачів, можна за номером заявки чи назвою підприємства за посиланням.
Кожен учасник зможе отримати до 15 посівних одиниць насіння, залежно від площі землі в обробітку.
З 17 по 22 серпня кожен погоджений заявник отримає на вказану під час реєстрації електронну адресу повідомлення від Всеукраїнської асоціації громад з інформацію про те, коли, як і де можна буде отримати насіння
озимого ріпаку.
Допомога націлена на області, де агровиробники найбільше постраждали внаслідок війни. Насіння допоможе їм отримати наступний врожай та продовжувати роботу. А отриманий дохід спрямувати на нагальні потреби господарств– відновлення та відбудову.


Надання насіння та інших критичних ресурсів для агровиробників є частиною масштабніших заходів Програми USAID АГРО у межах Ініціативи на підтримку стійкості агросектору (Agriculture Resilience Initiative) – AGRI-Україна. У 2022 році USAID започаткував Ініціативу у відповідь на загальносвітову продовольчу кризу, яка поглиблюється внаслідок розв’язаної росією війни. Навесні 2023 року понад 8200 українських агровиробників вже отримали від USAID понад 6300 тонн добрив, а також насіння для посіву понад 48,300 гектарів соняшника та 15,000 гектарів кукурудзи. Наразі у ДАР триває реєстрація на отримання 12,000 тонн мінеральних добрив для осінньої посівної. Ці заходи сприяють зміцненню усього аграрного сектору та допомагають зберегти його потенціал як одного з головних рушіїв зростання української економіки.

Читайте також