Головна Новини “Згуртовані громади”: Закарпаття відправило 20 тонн допомоги в Запорізьку область 

“Згуртовані громади”: Закарпаття відправило 20 тонн допомоги в Запорізьку область 

by news

АОМС «Об’єднання прикордонних органів самоврядування Закарпаття», до якого входять 12 ОМС територіальних громад Закарпатської області, спільно з Мальтійською службою допомоги Берегівського району  надали 20 тонн вантажу для хабу Широківської громади Запорізької області в межах проекту “Згуртовані громади”, організованого Всеукраїнською асоціацією громад спільно з програмою USAID з аграрного і регіонального розвитку – АГРО.

Регіональний координатор ВАГ у Закарпатській області Іван Дем’янчук залучив до проекту “Згуртовані” Мальтійську службу допомоги Берегівського району, АОМС «Об’єднання прикордонних органів самоврядування Закарпаття» та громади які є членами цієї асоціації, в тому числі Берегівську територіальну громаду.  Таку співпрацю планується продовжити і надалі.

З 64 територіальних громад Закарпаття, 42 є членами Всеукраїнської асоціації громад і допомагають тим громадам, які опинились в скруті через рашистське вторгнення: перебувають в тимчасовій окупації, там ведуться активні бойові дії або вони зазнали суттєвих руйнувань.

Від початку реалізації проекту “Згуртовані” громади Закарпатської області лише за організації та координації Всеукраїнської асоціації громад передали більше 230 тонн допомоги іншим громадам, а взагалі розмір допомоги значно більший. Передавались продукти харчування, засоби гігієни та навіть більш дорогоцінні речі такі як генератори, вогнегасники, медичне оснащення, лікарські засоби.

Читайте також