«Згуртовані громади»: Великогаївська громада з Тернопільщини відправила 10 тонн допомоги на Схід

by news

Великогаївська громада з Тернопільщини тільки протягом травня відправила на Схід 10 тонн допомоги. Громада з першого дня широкомасштабного вторгнення рашистів активно допомагає постраждалим від війни містечкам і селам.

Там налагодили щоденне приготування їжі: наліпили, напекли, наварили та відправили іншим громадам майже тону сухого домашнього печива, 1000 півлітрових банок м’ясної тушонки, більше 250 відер вареників, пельменів, голубців, майже 50 відер корейської моркви, буряків, квашеної капусти та  100 літрів борщу. 

Для безпечного перевезення готової продукції спеціально придбали вакууматор і всі страви вакуумують.

Великогаївські господині використовують найкращі рецепти свого регіону. Відправляють навіть вітамінний смаколик — горіхи з медом. Цього продукту громада відправила на Схід майже 130 баночок. 

Допомога і підтримка постраждалих від війни територій реалізується у межах проекту «Згуртовані громади». Це ініціатива Всеукраїнської асоціації громад за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО.

Великогаївська територіальна громада налагодила дружні відносини з благодійними фондами, волонтерами інших країн, зокрема із Іспанії, Швеції, Німеччини та США. Іншими громадам, що опинились в складних умовах через рашистську агресію допомагають не лише харчами. Відправляють також шкарпетки, пледи, спальники, каремати, аптечки, берці, турнікети, тактичні рукавиці, аптечки, гігієнічні набори та інше. 

© Всеукраїнська асоціація громад