У межах проєкту Всеукраїнської асоціації громад «Згуртовані громади» за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО, 4 громади Харківщини – Роганська, Богудухівська, Краснокутська та Малинівська -отримали 22 тони гуманітарного вантажу.
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/cc2b2762-a74f-461b-b2ee-80738d8d47f6-768x1024.jpg)
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/f5d4f805-9e34-4da4-be34-637789a836d9-807x1024.jpg)
На Харківщину доставлено: крупи, картопля, борошно, олія, макаронні вироби, консерви м’ясні, згущене молоко, соки, печиво та засоби гігієни.
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/5bfd793b-01d7-4ec4-bfea-e4dd38adbe29-768x1024.jpg)
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/00e8d485-fbe1-486c-a6c9-54b38c161f9a-768x1024.jpg)
✅ Цю гуманітарну допомогу зібрала Горащанська громада Рівенської області, яка активно відправляє вантажі і в гарячі точки і на звільнені від окупантів території.
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/0f73a576-26a1-443a-a7b0-1ece19cfd224.jpg)
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/9537e37c-24b4-45bf-8a0c-db331916ae1a.jpg)
Нагадаємо, Всеукраїнська асоціація громад спільно з USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО запустила ініціативу «Згуртовані громади», мета якої допомогти постраждалим від широкомасштабного вторгнення рашистів містечкам і селам України. Йдеться не лише про нагальні гуманітарні потреби, а й про відновлення інфраструктури і підприємництва.
Ініціатива спрямована на підтримку життєдіяльності громад та сприяння економічній активності в громадах під час війни. Метою ініціативи є згуртування громад через побратимство, партнерство, взаємодопомогу – заради Перемоги у війні та післявоєнної відбудови України.
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/bafe5f5c-bc97-4f1a-958c-133dc432f43a-868x1024.jpg)
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/c78baa16-ab80-47a9-b49a-5cea7ede6c00-1024x768.jpg)
«Ідея в тому, щоб спершу надати тим людям, які втратили все, найнеобхідніше: харчі, ліки предмети першої потреби. Далі – відновлення інфраструктури, повернення людей і рестарт економіки. Тобто ділитись не лише рибою, а надати вудку. Глобально – частина великого українського волонтерського руху», – на цьому наголосив виконавчий директор ВАГ Іван Слободяник.
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/4e93ac50-c4e9-4112-bf54-aadcb4841f57-896x1024.jpg)
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/658f0318-63c7-44e7-bfa4-a930696b87c5-1024x680.jpg)
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/af5dc262-295e-409d-9794-516c0be03bb2-823x1024.jpg)
Всеукраїнська асоціація громад займається координацією, комунікацією та визначенням нагальних потреб. Також асоціація провела дослідження щодо потреб громад під час війни.
Метою опитування було виявлення потреб та/чи можливостей громад щодо взаємодопомоги – продуктами, речами першої потреби, послугами, фаховими порадами тощо.
Результати опитування будуть використані для налагодження та підвищення ефективності адресних взаємозв’язків між громадами задля підтримки життєдіяльності громад у складних умовах воєнного часу, сприяння партнерству, побратимству українських громад між собою та з громадами інших країн, пошуку додаткових ресурсів для надання необхідної допомоги громадам.
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/c5cda175-ef7a-4eec-9bbb-76e563a1ecb3-768x1024.jpg)
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/e37810bb-85dc-4189-998a-8b5186d584dc-768x1024.jpg)
Читайте також: Тернопільщина і Вінниччина – Дніпропетровщині: “Згуртовані громади” відправили нову партію допомоги