У межах ініціативи “Згуртовані громади” від Всеукраїнська асоціація громад спільно з Програма USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО. допомога рушила на Миколаївщину – область, яка регулярно перебуває під ворожими обстрілами.
Цього разу допомогу надав підприємець з Умані (Черкащина) Кузьменко Іван для Висунського старостинського округу Березнегуватської селищної ради Баштанського району Миколаївської області.
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/yzobrazhenye_viber_2022-06-23_10-03-33-165-1-697x1024.jpg)
З семи сіл Висунського старостинського округу – чотири перебувають під постійними ворожими обстрілами. Це Яковлевка, Любомирівка, Пришибськ і центр старостинського округу – Висунськ.
Але попри небезпеку, гуманітарний вантаж вдалося доправити людям, які потребують допомоги. Через активні бойові дії населені пункти не мають доступу до питної води, їжі та предметів першої потреби.
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/ca67e240-acdb-4131-8d4f-31f063713a13-1024x475.jpg)
Проект «Згуртовані громади» обʼєднали навіть вулиці для відбудови своїх осель. В рамках проекту “Згуртовані громади”, гуртуються не лише громади, а навіть вулиці. Небайдужі мешканці Глевахівської громади, з вулиці Квітнева допомагають мешканцям вулиці Окружна у Гостомелі відбудовати свої оселі.