Головна Новини ВАГ “Згуртовані громади”. Деокуповані селища Херсонщини почали отримувати допомогу 

“Згуртовані громади”. Деокуповані селища Херсонщини почали отримувати допомогу 

by lena

Херсонщина почала отримувати продуктові набори у межах проєкту “Згуртовані громади”, що реалізовується Всеукраїнською асоціацією громад за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО.  Це перша доставка продовольчих товарів до жителів деокупованої громади Херсонської області, яка покликана вирішити проблему нестачі продовольства і відновити життєдіяльність на території громади, постраждалої від війни. 

Вантаж вдалося доправити завдяки координації Херсонської обласної військової адміністрації. 

Продуктові набори надали: Благодійна організація «Благодійне товариство «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» м. Кривий Ріг» на прохання Херсонської обласної військової адміністрації. Логістику забезпечила Всеукраїнська асоціація громад.

Жителі деокупованих територій, отримали  600 продуктових наборів вагою по 11,6 кг.

Всеукраїнська асоціація громад та Програма USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО і надалі співпрацюватиме з  Херсонською обласною військадміністрацією у всебічній допомозі мешканцям деокупованих територій півдня, адже мешканці цих територій, які чи не з перших днів широкомасштабного вторгнення перебували в окупації – потребують підтримки у всіх життєво важливих галузях. 

Читайте також