Доброславська громада Одеської області доправила до Музиківської громади Херсонщини допомогу. Це яскравий приклад того як наші громади простягають руку допомоги одна одній, самостійно розуміючи і відчуваючи потреби інших.
«Ми пишаємося нашими громадами, які самі проявляють ініціативу і самі бажають надати допомогу іншій громаді. Для нас це означає, що громади серцем відчувають мету проекту «Згуртовані громади». Ми у Всеукраїнській асоціації громад добре розуміємо потреби людей і надаємо всебічну підтримку для доставки вантажу. Це не лише логістика, а і комунікація, і співпраця з місцевими органами влади. Завдяки такій синергії громад, ми досягаємо найкращого результату у найкоротші терміни – а це те, що відчувають на собі люди, яким ми допомагаємо», – наголошує виконавчий директор Всеукраїнської асоціації громад Іван Слободяник.
У Музиківській громаді, яка отримала допомогу від Одещини, досі немає ні електрики, ні зв’язку, а мешканці потребують всього необхідного. До Херсонщини доставили продукти харчування, в тому числі картоплю, крупи, олію, цукор, засоби гігієни, пральні порошки, шампуні, дитячі підгузки тощо.
«Сьогодні мешканцям громади дуже важко – у них немає світла, води, зв’язку, є потреба в продуктах харчування, засобах гігієни, ліках, павербанках, ліхтарях і свічках та ще багато в чому. Завдяки мешканцям нашої громади і друзям ми змогли зібрати понад 3 тонни необхідного вантажу і приїхали до музиківців», – розповідає Людмила Прокопечко, голова Доброславської громади Одеської області, яка особисто приїхала на Херсонщину. Всеукраїнска асоціація громад за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) реалізує проект “Згуртовані громади” саме з метою підтримки та допомоги громадам, їх жителям та внутрішньо переміщеним особам для підтримки функціонування систем життєзабезпечення в умовах війни через своєчасну логістику.
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/1-1-1024x768.jpg)
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/2-1-1024x792.jpg)
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/3-1-1024x822.jpg)
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/4-1-1024x820.jpg)
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/5-1-1024x810.jpg)
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/6-2-1024x833.jpg)
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/9-1024x768.jpg)
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/10-1024x790.jpg)
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/13-1024x866.jpg)
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/14-1024x871.jpg)
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/15-1024x916.jpg)
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/16-1024x768.jpg)