14 червня Всеукраїнська асоціація громад за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО провела вебінар «Особливості приватизації та оренди державного майна. Роль громад».
Під час вебінару були розглянуті такі питання:
► Зміни до Законодавства у сфері орендних відносин майна в період військового стану
► Особливості оренди державного та комунального майна у період воєнного стану.
► Проведення електронних торгів комунального майна у період військового стану громадами
У вітальному слові Микола Іщук, начальник РВ ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях зазначив: «Ключовим завданнями приватизації є пошук потенційних інвесторів задля збереження виробництва, створення нових робочих місць, прогнозованого надходження коштів до державного бюджету».
Оксана Іватьо, перша заступниця Регіонального відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях у презентації «Приватизація за новими правилами – нові можливості для громад» детально розповіла:
- як приватизувати чи взяти в оренду державне майно;
- як брати участь в онлайн-аукціонах;
- як самостійно ініціювати оренду чи приватизацію.
До заходу долучились більше 300 представників територіальних громад.
Учасники вебінару поставили експертам понад 50 запитань.
Також було прийнято рішення систематизувати всі питання, які обговорювались і створити на основі них методичні матеріали, які згодом будуть розіслані всім учасникам.
Всеукраїнська асоціація громад перебуває у постійній комунікації з експертами Фонду державного майна України, тому, ті представники ОМС, які не змогли долучитись до заходу, мають можливість переглянути запис та задати свої запитання, надіславши лист нам на електронну пошту [email protected]
Всі матеріали вебінару доступні за посиланням: bit.ly/4433PZC
Переглянути трансляцію можна за посиланням: bit.ly/3N5vwKF