За сприяння Всеукраїнської асоціації громад організовано відпочинок та психологічна реабілітація дітей Роганської громади Харківської області в Драгівській громаді Закарпатської області. Заїзд дітей заплановано з 23 червня 2022 року.
Драгівська громада забезпечує дітей з Роганської громади харчуванням, проживанням, культурною програмою, майстер класами з соціального підприємництва, національних ремесел та приготування гуцульської їжі.
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/4be131c7-1b66-41f3-850a-543fc13e53e5-1-1024x565.jpg)
Культурна програма буде включати в себе: походи в гори, купання в мінеральних джерелах, поїздка на озеро Синевир, долину нарцисів, екскурсія по місту Мукачево та замок Паланок.
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/778ce569-418f-4c0b-a62c-a3fc1778c835-957x1024.jpg)
✅ З дітьми постійно працює психолог та медичний працівник. Маємо надію, що по поверненню побачені культурні цінності, традиції та мова буде запроваджуватись в Роганській громаді як основа відбудови території.