Головна Новини УВАГА! Стартує флешмоб #врожай_незламних

УВАГА! Стартує флешмоб #врожай_незламних

by Інна Тесленко

У прифронтових та постраждалих областях України вже квітне озимий ріпак, який місцеві аграрії отримали безкоштовно ще минулого року.  Це стало можливо завдяки ініціативі AGRI-Україна від Програми USAID АГРО та компанії Bayer. Доставку насіння здійснювала Всеукраїнська асоціація громад у межах проєкту “Згуртовані громади” за підтримки Програми USAID АГРО.

Загалом насіння отримали майже 150 фермерів з Харківської, Сумської, Запорізької, Херсонської, Чернігівської, Донецької областей.

Тож запрошуємо всіх аграріїв, які отримували насіння у межах цієї ініціативи, взяти участь у фото-флешмобі #врожай_незламних.

Для участі:

✅Підпишіться на сторінки  Всеукраїнської асоціації громад 

✅Зробіть репост цієї публікації до себе на сторінку.

✅Опублікуйте у Фейсбук фото поля, де квітне ріпак

✅Напишіть, з якої Ви громади та який врожай плануєте отримати

✅Позначте у дописі @Всеукраїнська асоціація громад та @Програма USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО (щоб ми теж побачили ваш допис)

Серед всіх учасників флешмобу ми рандомним методом оберемо 5 переможців, які отримають подарунки.

Флешмоб проводиться на території України в період 7 травня – 20 червня 2024 року включно.

Нагадаємо, що допомога націлена на області, де агровиробники найбільше постраждали внаслідок війни. Насіння допоможе їм отримати наступний врожай та продовжувати роботу. А отриманий дохід спрямувати на нагальні потреби господарств – відновлення та відбудову.

Надання насіння та інших критичних ресурсів для агровиробників є частиною масштабніших заходів Програми USAID АГРО у межах Ініціативи на підтримку стійкості агросектору (Agriculture Resilience Initiative) – AGRI-Україна. У 2022 році USAID започаткував Ініціативу у відповідь на загальносвітову продовольчу кризу, яка поглиблюється внаслідок розв’язаної росією війни. Навесні 2023 року понад 8200 українських агровиробників вже отримали від USAID понад 6300 тонн добрив, а також насіння для посіву понад 48,300 гектарів соняшника та 15,000 гектарів кукурудзи. Наразі у ДАР триває реєстрація на отримання 12,000 тонн мінеральних добрив для осінньої посівної. Ці заходи сприяють зміцненню усього аграрного сектору та допомагають зберегти його потенціал як одного з головних рушіїв зростання української економіки.

Читайте також