20 березня у рамках проекту «Згуртовані громади», який реалізується за підтримки USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО), до Коцюбинської громади доставлено продукти харчування.
Близько 400 кг солодощів та смаколиків зібрала для вимушених переселенців Гощанська громада Рівненської області разом з ТОВ “Деденс АГРО”(директор Віктор Щербачук та власник Мартін Ріттер).
Нині у Коцюбинській громаді знайшли прихисток 1276 внутрішньо переміщених осіб з різних куточків України, які потребують допомоги у вигляді продуктів харчування, медикаментів та інших речей першої потреби.
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/yzobrazhenye_viber_2023-03-21_12-37-44-638-1-1024x826.jpg)
Дружні стосунки між громадами можуть значно покращити умови перебування переселенців та забезпечити їх першочерговими продуктами харчування.
Ми дякуємо партнерам, які долучаються до проекту «Згуртовані громади» та наближають перемогу!