Головна Новини Путівник для лідерів громад «Місцевий економічний розвиток і місцева демократія: діалоги зі стейкголдерами»

Путівник для лідерів громад «Місцевий економічний розвиток і місцева демократія: діалоги зі стейкголдерами»

by Ivan

З жовтня 2019 по квітень 2020 року в межах проєкту «Підтримка та вдосконалення децентралізації» Аспен Інститут Київ провів чотири сесії консультацій (діалогів) з заінтересованими сторонами реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, у яких взяли участь 94 представники з 17 регіонів України.

Проведення консультацій сприяло поширенню знань про принципи доброго врядування та кращі практики у сфері децентралізації, визначенню основних проблем на рівні об’єднаних територіальних громад та напрацюванню рекомендацій для їх розв’язання відповідно до  обраних тем:

1) місцевий економічний розвиток громад;

2) забезпечення спроможності громад здійснювати розширені повноваження.

Результати діалогів узагальнено в Путівнику для лідерів громад «Місцевий економічний розвиток і місцева демократія: діалоги зі стейкголдерами», який розробили учасники та експерти Програми. Путівник розповсюджуватиметься серед заінтересованих сторін реформи та доступний за посиланням: Завантажити 

Запрошуємо до ознайомлення з напрацюваннями та поширення Путівника.

Проєкт «Підтримка та вдосконалення децентралізації» реалізовано в рамках Програми “Добре врядування”. Більше інформації про Програму за посиланням https://bit.ly/2FPpyOU
 
Програма «Добре врядування» розвивається за підтримки гранту від Luminate та National Endowment for Democracy.

Читайте також