6 жовтня в Опішнянській громаді відбулися збори Полтавського обласного відділення Всеукраїнської асоціації громад, де було обрано нового голову, який представлятиме громади Полтавщини на всеукраїнському рівні.
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/img_9561-2048x1365-3-1024x683.webp)
Попередній голова регіонального відділення Тетяна Корост подала заяву про добровільне складення своїх повноважень. Учасники загальних зборів подякували Тетяні Михайлівні за її внесок у розбудову відділення, а виконавчий директор ВАГ Іван Слобояник повідомив, що Т.М. Корост присвоєно звання «Почесний голова Полтавського обласного відділення ВАГ» та вручив їй відповідне посвідчення.
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/img_7600-1024x683.jpg)
Під час голосування, на якому були присутні більшість голів громад-членів ВАГ в Полтавські області, Опішнянський селищний голова Микола Різник, отримав одноголосну підтримку від колег-голів громад. Таким чином він очолюватиме Полтавське обласне відділення ВАГ України.
«Вважаю Миколу Миколайовича достойною кандидатурою на посаду голови. Впевнений, що він зможе якісно представляти Полтавщину на всеукраїнському рівні» – привітав колегу виконавчий директор ВАГ Іван Слободяник.
“Я дякую усім, хто погодив і підтримав мою кандидатуру. Для мене це водночас велика честь і відповідальність. Впевнений, що разом із членами Правління ВАГ ми зможемо ефективно працювати у напрямку відстоювання інтересів громад на усіх рівнях влади”, – підсумував Микола Різник.
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/img_7662-1024x683.jpg)