Завдяки Фонду Говарда Баффета за координації та сприяння Програми USAID DOBRE до 8 громад Запорізької області (Широківської, Гуляйпільської, Василівської, Веселівської, Чернігівської, Якимівської, Оріхівської та Пологівської) доставлено 19 генераторів.
Генератори вже використовуються на об’єктах критичної інфраструктури та в закладах соціальної сфери. Ця техніка допоможе фахівцям швидко реагувати на надзвичайні ситуації, стати більш мобільними, забезпечити громаду важливим резервом у випадку атак на об’єкти енергетичної інфраструктури.
Ця допомога стала можливою завдяки діяльності Агенції США з міжнародного розвитку USAID, яка, окрім реалізації численних програм міжнародної технічної допомоги, залучає в Україну партнерські американські благодійні організації, зокрема Фонд Говарда Баффета.
Доставка генераторів здійснювалася в рамках проекту «Згуртовані громади», який реалізує Всеукраїнська асоціація громад за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/346078624_225554016766737_6862602106776824482_n.png)