Півтори тонни гуманітарного вантажу з Гощанської громади на Рівненщині рушило на Харківщину у Нововодолазьку селищну громаду, яка розміщується всього за 50 км від Харкова. В цій громаді нині кількість вимушених переселенців перевищила кількість місцевих мешканців:10 тисяч проти 12 тисяч біженців відповідно. Тому допомога з товарів першої потреби необхідна і внутрішньо переміщеним, вкрай важлива і не лише переселенцям.
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/vadalaga-462x1024.jpg)
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/zobrazhennya_viber_2022-06-11_13-57-00-895-1-767x1024.jpg)
Гуманітарний вантаж відправили у межах проекту «Згуртовані громади» від Всеукраїнської асоціації громад за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО. Участь взяли волонтери – викладач Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна пані Ольга та її колега пан Валерій.
Крім того, майже 9 тонн допомоги (засоби гігієни та їжа) доправили у місто Марганець Дніпропетровської області.
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/dsc_0348-1024x683.jpg)
Нині Гощанська селищна рада вже готує чергову партію гуманітарних вантажів на схід України. Участь у підготовці бере голова Рівненського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації громад, член правління ВАГ, селищний голова Микола Панчук.
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/vantazh-u-novu-vadalagu-1024x462.jpg)
Гощанська селищна рада з перших днів війни налагодила дієву співпрацю з директором підприємства, депутатом Рівненської обласної ради Віктором Щербачуком, а також інвестором кількох підприємств, які працюють на території громади, Мартіном Ріттером (Німеччина) та польською гміною Альверня.
![](https://communities.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/zustrich-pered-vidpravkoyu-vantazhu-panchuka-agafonovoyi-i-ivanyuchenka-1024x461.jpg)
Разом зібрали сотні тонн гуманітарних вантажів, 90% яких відправлено в гарячі точки України, в інші громади, які потребують допомоги для забезпечення необхідними речами та їжею своїх мешканців та внутрішньо переміщених осіб, які знайшли прихисток на їх територіях.