“Насіння перемоги”: Українським фермерам безоплатно передадуть насіння кукурудзи 

by Інна Тесленко

До ініціативи AGRI-Україна від USAID долучилася компанія Lidea та безкоштовно передала понад 3 300 посівних одиниць насіння кукурудзи для агровиробників прифронтових та деокупованих громад. Доставку насіння здійснюватиме Всеукраїнська асоціація громад у межах проекту “Згуртовані громади”. 

Насіння безоплатно передаватимуть українським фермерам, які подали заявки до Державного аграрного реєстру.   

За договором, ТОВ «Лідеа Україна» передасть фермерам 3362 мішки насіння гібридів кукурудзи ЕС Мілорд, Гармоніум, ЕС Креатив на суму 14 121 014,70 грн.    

***    

Проєкт “Згуртовані громади” – це допомога, спрямована на підтримку стійкості та життєздатності громад в умовах війни через своєчасну логістику товарів першої необхідності, а також ресурсів для агровиробництва.  

***    

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО)- це програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що впроваджується компанією Кімонікс Інтернешнл. Мета програми: прискорення економічного розвитку сільських громад України, які потребують найбільшої підтримки, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі.    

***    

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) є провідним агентством розвитку уряду США. USAID співпрацює з Україною з 1992 року, підтримуючи Україну в зміцненні стійкості проти російської агресії та просуванні її демократичного і економічного розвитку. Наразі є 42 програми  USAID у відповідь до нагальних потреб і цілей  довгострокового розвитку України як незалежної, суверенної, демократичної та процвітаючої країни. З початку повномасштабного російського вторгнення 24 лютого 2022 року, USAID надав 24,9 мільярда доларів загальної допомоги Україні, з яких 2,8 млрд доларів гуманітарної допомоги та понад 2,3 млрд доларів допомоги для розвитку.    

© Всеукраїнська асоціація громад