На замовлення Мінрегіону України за сприяння Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» експерти розробили набір консультаційних матеріалів з організації перших кроків новообраних місцевих рад та їхніх виконавчих органів в умовах адміністративно-територіальної реформи. Тут ви можете знайти як методичні рекомендації, які містять практичні поради та зразки документів, так і вебінари із роз’ясненнями та презентації.

 

Матеріали складаються з окремих блоків, призначених окремо для використання органів місцевого самоврядування територіальних громад, районних рад, а також висвітлюють окремі кадрові питання, пов’язані з майбутньою реорганізацією районних державних адміністрацій.

 

Звертаємо вашу увагу, що матеріали розроблені з урахуванням приписів законопроєкту «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій», а отже використовувати їх до набрання чинності цим законопроєктом можна тільки для попередньої підготовки ваших актів та дій.

 

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ:

  1. Методичні рекомендації щодо організації перших етапів діяльності сільських, селищних та міських рад, обраних на перших виборах 25 жовтня 2020 р., та їхніх виконавчих органів.
  2. Методичні рекомендації щодо організації перших етапів діяльності районних рад, обраних на перших виборах 25 жовтня 2020 р.
  3. Методичні рекомендації щодо вирішення кадрових питань органів місцевого самоврядування сільських, селищних, міських рад після проведення перших виборів 25 жовтня 2020 р.
  4. Методичні рекомендації щодо вирішення кадрових питань районних рад після місцевих виборів 25 жовтня 2020 р.
  5. Методичні рекомендації щодо вирішення питань кадрового забезпечення діяльності районних державних адміністрацій, створених на новій територіальній основі.

ВЕБІНАРИ:

  1. Організація діяльності органів місцевого самоврядування територіальних громад: перші кроки після перших виборів.
  2. Організація діяльності районних рад: перші кроки після перших виборів.
  3. Вирішення кадрових питань у сільських, селищних, міських радах після перших виборів.
  4. Вирішення кадрових питань у районних радах після перших виборів.
  5. Вирішення кадрових питань у районних державних адміністраціях, утворених на новій територіальній основі.

ПРЕЗЕНТАЦІЇ:

  1. Організація діяльності органів місцевого самоврядування територіальних громад після перших виборів.
  2. Організація діяльності районних рад після перших виборів.
  3. Вирішення кадрових питань у сільських, селищних, міських радах після перших виборів.
  4. Вирішення кадрових питань у районних радах після перших виборів.
  5. Вирішення кадрових питань у районних державних адміністраціях, утворених на новій територіальній основі

 

ПРОГРАМА РАДИ ЄВРОПИ

© Всеукраїнська асоціація громад