ПРЕС-АНОНС КОНФЕРЕНЦІЇ «GEODIGITAL UKRAINE» 2020

ПРЕС-АНОНС КОНФЕРЕНЦІЇ «GEODIGITAL UKRAINE» 2020

25 червня 2020 року об 1100 відбудеться онлайн-конференція «GEODIGITAL UKRAINE» 2020.

Цьогорічна тема конференції – «Національна інфраструктура геопросторових даних для оптимізації управління ресурсами об’єднаних територіальних громад (ОТГ)».

На Конференції організатори планують провести панельні дискусії щодо законодавчих ініціатив у сфері управління земельними ресурсами, а також представити кращі практики роботи із земельними ресурсами у ОТГ:

Панель #1: Національна інфраструктура геопросторових даних та комплексне планування просторового розвитку території для цілей розвитку країни і ОТГ;

Панель #2: Практичний досвід управління територією ОТГ за допомогою геопорталу.

Під час заходу також відбудеться презентація веб-ресурсу GEOPORTALUA, що призначений для надання відкритого доступу до геопросторових даних на територію України.

Веб-ресурс GEOPORTALUA дозволяє оприлюднювати геопросторові дані для громадськості на виконання Закону України «Про Національну інфраструктуру геопросторових даних», а також надає технічну можливість органам державної влади і місцевого самоврядування консолідувати і використовувати геопросторові дані для ефективного управління своїми територіями.

Також під час Конференції відбудеться підписання Меморандуму між Всеукраїнською Асоціацією громад та Громадською спілкою «УкрГео» про співпрацю. 

Мета Меморандуму  -  об’єднання зусилля по впровадженню реформи децентралізації, спрямованої на збільшення повноважень і бюджетів органів місцевого самоврядування, а також забезпечення впровадження органами місцевого самоврядування сучасних технологій по управлінню земельними ресурсами та вдосконаленням законодавчого та нормативно-технічного забезпечення, а саме:

- топографо-геодезичної та картографічної діяльності;

- діяльності з землеустрою;

- містобудівної діяльності та планування території.

- створення та ведення національної інфраструктури геопросторових даних.

Запрошуємо галузевих фахівців, представників органів державної влади та місцевого самоуправління, громадських організацій взяти участь в Конференції.

Детальна програма конференції та посилання для реєстрації опубліковані на www.gdu.ukrgeo.ua.

 

Про організаторів Конференції:

Громадська спілка «УкрГео» (далі – УкрГео) об'єднує провідних українських виробників геопросторових даних і технологій.

Мета учасників УкрГео – об’єднання потенціалу та взаємодія прогресивних учасників ринку, для створення авторитетного галузевого експерта – для допомоги клієнтам. А також формування конкурентоздатного ринку послуг.  

Діяльність УкрГео направлена на проведення технічних консультацій та експертних оцінок матеріалів аерофотозйомок, фотографічної та картографічної продукції для замовників послуг, участь у робочих групах по вдосконаленню законодавчого та нормативно-технічного забезпечення топографо-геодезичної та картографічної діяльності. Крім того, часниками УкрГео створено та розвивається GeoportalUA – геоінформаційний веб-ресурс, що об’єднує профільні веб-сайти різних розробників, а також надає вільний доступ до геопросторових даних, виготовлених учасниками Спілки.  Докладніше про спілки дізнайтеся на  сайті спілки www.ukrgeo.ua

 

Проект «Підтримка аграрного і сільського розвитку» – це проект USAID, що реалізується компанією Кімонікс і ставить за мету сприяння всеохоплюючому і стійкому економічному зростанню шляхом розвитку сільського господарства і створення більш привабливих умов проживання в сільській місцевості України. Докладніше про Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку»: www.facebook.com/usaid.ards/

 

***

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США.  До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров'я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш веб-сайт: www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: www.facebook.com/USAIDUkraine.

  

Всеукраїнська асоціація громад – найчисельніша загальнонаціональна асоціація органів місцевого самоврядування. Нині Асоціація об’єднує понад 80% сільських та селищних рад, що представляють понад 10 млн. громадян – абсолютну більшість сільського населення України. Членами Асоціації за правонаступництвом є всі місцеві ради об’єднаних територіальних громад, до складу яких увійшли громади-члени Асоціації. Асоціація прагне забезпечити максимально можливе врахування державою інтересів кожного села, селища, містечка у ході децентралізаційної реформи, маючи на меті утворення насправді спроможних громад та створення належних умов для їх сталого розвитку на благо людей, що живуть у громадах. Докладніше про асоціацію можна дізнатися: vassr.org/ та на сторінці Фейсбук www.facebook.com/vassr.org

Організатори: