Затверджено умови надання субвенції на ремонт їдалень у школах

Затверджено умови надання субвенції на ремонт їдалень у школах

Кабінет Міністрів схвалив порядок використання коштів субвенції на придбання обладнання, модернізацію їдалень для закладів загальної середньої освіти. Всеукраїнська асоціація громад вітає це рішення Уряду.

 

Серед умов надання субвенції:

  1. кількість учнів у закладах середньої освіти: 
  • не менше 400 для закладів у м. Києві й містах та обласних центрах. 
  • не менше 200 осіб (без урахування учнів у філіях) для закладів у територіальних громадах (крім сільських/селищних громад зі статусом гірських і тих, які розташовані на лінії розмежування), а також територіальних громад, що під управлінням облрад.
  • не менше 100 осіб для закладів сільських/селищних громад, розташованих у гірській місцевості чи на лінії розмежування.
  1. співфінансування з місцевих бюджетів на рівні:
  • не менше 30% для закладів у м. Києві, міських територіальних громадах з адміністративними центрами у містах, громадах, що перебувають в управлінні обласних рад. 
  • не менше 20% для закладів у міських територіальних громадах (крім тих, що мають статус гірських або розташовані на лінії розмежування).
  • не менше 10% для закладів у сільських/селищних громадах (крім тих, що мають статус гірських або розташовані на лінії розмежування).
  • не менше 5% для закладів, розташованих у гірській місцевості або на лінії розмежування. 
  1. для розподілу субвенції за проєктами Мінрегіон утворює комісію. до її складу входять представник міністерства регіонального розвитку та члени парламентського комітету з питань бюджету (не менше 50% складу комісії).

 

Повний перелік умов надання субвенції на ремонт їдалень у школах за посиланням:
https://drive.google.com/file/d/1GlO25BTwBjNCpoM1Jxwck8xF9iltFcSg/view?usp=sharing