Головна Новини Всеукраїнська асоціація громад взяла участь в Ukraine Recovery Conference

Всеукраїнська асоціація громад взяла участь в Ukraine Recovery Conference

by Інна Тесленко
Whatsapp Image 2024 06 17 At 11.23.18

Всеукраїнська асоціація громад взяла участь в Міжнародній конференції з питань відновлення України (Ukraine Recovery Conference – URC2024), яка проходила в Берліні 11-12 червня.

URC2024 є продовженням циклу щорічних заходів високого рівня, присвячених швидкому відновленню та довгостроковій відбудові України, які проводяться від початку повномасштабної агресії Росії проти України. Цьогорічну Конференцію з відновлення вперше прийматиме держава-член ЄС.

Серед учасників заходу високого рівня – лідери урядів низки країн, міжнародні організації, бізнес та громадянське суспільство. Усі вони зібрались для того, щоб консолідувати сталу міжнародну підтримку для відновлення, відбудови, реформування та модернізації України.

Всеукраїнська асоціація громад разом із членами Асоціації взяла участь у конференції. Разом з партнерами ми говорили про допомогу у розвитку громад, реалізацію проєктів швидкого відновлення, про створення привабливих умов для бізнесу та приватних інвестицій, активне залучення громадянського суспільства у процеси відбудови.

Дякуємо Німеччині за можливість такого широкого та продуктивного діалогу.

Читайте також