Головна Новини Допомога постраждалим через війну: харчі отримали Якимівська та Березнегуватська селищні ради

Допомога постраждалим через війну: харчі отримали Якимівська та Березнегуватська селищні ради

by Непом'ящий Микола

Сьогодні аж дві селищних ради отримали допомогу в рамках проекту «Згуртовані громади», який реалізує Всеукраїнська асоціація громад за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО).

Ще 31 серпня цього року депутати Чернівецької міської ради підтримали звернення ВАГ та проголосували за передачу продовольчих товарів з місцевого матеріального резерву Якимівській селищній раді Запорізької області, яка здійснює свою діяльність у Запоріжжі та Березнегуватській селищній раді Миколаївської області. ВАГ зі свого боку у своєму зверненні гарантувала перевезення вантажу до місць призначення.

На своїй сторінці Фейсбук Чернівецька міська рада зазначає: 

«Передали майже 30 тонн гуманітарного вантажу, його розподілять між мешканцями Якимівської та Березнегуватської громад. Вантажівки з борошном, крупами та консервами поїхали до Запоріжжя та Миколаївщини. Саме там зараз проживають мешканці цих громад, адже їх домівки досі під окупацією. Продовжуємо допомагати тим, хто потребує. Спільними Зусиллями з Всеукраїнською асоціацією громад та Програмою USAID з аграрного і сільського розвитку.» 

Отриману допомогу керівництво Якимівської селищної ради найближчим часом через свій логістично-гуманітарний хаб планує передати тим, хто її потребує. Вони ще від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну постійно опікуються вимушеними переселенцями своєї громади та інших громад Запорізької області. 

Березнегуватська селищна рада Миколаївської області, яка довгий час знаходилась у зоні бойових дій, отриману допомогу передасть жителям та внутрішньо переміщеним особам Калузького і Висунського старостинських округів, що постраждали від військових дій. 

ВАГ продовжує реалізацію проекту «Згуртовані громади» за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО) та пропонує територіальним громадам, військовим адміністраціям, благодійним та громадським організаціям скористатися підтримкою в перевезенні вантажів для допомоги деокупованим та прифронтовим громадам та ВПО за рахунок проекту.

Довідка: Проєкт «Згуртовані громади», який виконує Всеукраїнська асоціація громад за підтримки Програми USAID АГРО, об’єднує громади України для забезпечення продовольчої безпеки та стійкості громад в умовах війни, забезпечуючи логістику товарів першої необхідності та інформаційно-консультаційну підтримку. У рамках проєкту доставлено понад 1400 тонн вантажів до деокупованих та прифронтових громад, а також для вимушених переселенців. Допомогу отримали понад 200 000 осіб з 572 територіальних громад. Донорами стали 80 громад та 20 організацій.

Читайте також