Поспішайте підписатися на науково-популярний журнал «Вісник Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад»

Поспішайте підписатися на науково-популярний журнал «Вісник Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад»

ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС: 68544

Триває підписка на науково-популярний журнал «Вісник Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад». Це друковане видання стане надійним помічником у розбудові української державності.

Друкований ЗМІ – «Вісник ВАССР» у структурі містить пакет нормативно-правової інформації, необхідної для здійснення своїх повноважень органів місцевого самоврядування, навчальні, консультаційні та роз’яснювальні матеріали, які сприяють розвитку сільських територій. Корисними у роботі сільських та селищних голів є думки колег усіх регіонів України, які діляться власним досвідом вирішення проблем. Вісник – інформаційний майданчик для висловлення громадської думки усіх верств населення.

Оскільки ідеологія друкованого видання орієнтована в першу чергу на організацію діалогу між органами влади, депутатським корпусом, державними інституціями центрального рівня та органами місцевого самоврядування базового рівня – сільськими та селищними радами, пропонуємо використати друкований засіб для: оперативного інформування щодо впровадження державних програм спрямованих на розвиток сільських територій, поліпшення життя територіальних громад; участі у дискусіях та обговореннях посадових осіб міністерства із запропонованих тем, надання роз’яснень, коментарів керівників департаментів, управлінь та служб міністерства.

Передплатний індекс у поштових відділеннях Укрпошти та в усіх відділеннях ДП ПРЕСА: 68544.

 

Ознайомитись із попередніми номерами журналу можна тут: http://vassr.org/ . Довідки за телефоном: (044) 585-90-12.