Всеукраїнська асоціація громад як партнер доєдналась до Всеукраїнського форуму «Безпечна громада».

Всеукраїнська асоціація громад як партнер доєдналась до Всеукраїнського форуму «Безпечна громада».

Всеукраїнська асоціація громад як партнер доєдналась до організованого за ініціативи Міністерства внутрішніх справ та Конгресу місцевих і регіональних влад Всеукраїнського форуму «Безпечна громада».

Безпека в громадах сьогодні залишається, без сумніву, темою номер один. Саме тому, ключовими питаннями форуму стали розвиток безпечного середовища, безпечна інфраструктура в громадах та розвиток цифрових сервісів для громадян.

ВАГ презентувала можливості іціативи "Громадська антирейдерська платформа", що реалізується за підтримки Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО , керівникам громад з усієї країни, які стали учасниками Форуму. Формування безпечних умов для реалізації своїх прав землевласниками та землекористувачами, гарантування їх захисту зі сторони держави - запорука економічного зростання та інвестиційнопривабливого клімату в територіальних громадах.

Про актуальність питання захисту прав землевласників у своєму виступі зазначив і виконавчий директор ВАГ та голова Всеукраїнського конгресу фермерів Іван Слободяник.