Кредити під держгарантії малим фермерам: Мінагрополітики запрошує до обговорення

by [email protected]

Запрошуємо представників ОМС, малих фермерів, місцевих землевласників та землекористувачів долучитися до обговорення проекту «Зміцнення Фонду часткового гарантування кредитів у сільському господарстві», який проводить Мінагрополітики.

Метою Проекту є започаткування діяльності та розвиток Фонду часткового гарантування кредитів у сільському господарстві, який забезпечить доступ малим аграріям, зокрема фермерам з обсягом землі до 500 га, до фінансування. Адже через високі відсоткові ставки за користування кредитами та через відсутність предмета застави, цей сегмент фактично не може ними скористатись.

Оскільки  у  сучасних умовах ведення господарської діяльності суб’єктами малого та середнього підприємництва неможливе без залучення кредитних ресурсів банків, враховуючи  сезонний характер та уповільнений оборот авансованого капіталу, прийнято рішення винести це питання на обговорення.

????Попередня дата проведення обговорення: 01.02.2023 о 16-00

????Формат: онлайн-платформа Zoom

???? Посилання на обговорення: bit.ly/3HDzgS8

До участі запрошуються зацікавлені державні органи та органи місцевого самоврядування, вітчизняні комерційні банки, малі фермери, місцеві землевласники та землекористувачі, які можуть брати участь в обігу землі, неурядові та громадські організації.

Перед обговоренням рекомендуємо ознайомитись з матеріалами Проекту, які підготували Мінагрополітики спільно з партнерами зі Світового банку:

Інформаційний документ про проект (ІДПП) за посиланням ( .docx , 36.31 Кб )

План залучення зацікавлених сторін (ПЗЗС) за посиланням ( .docx , 107.96 Кб ) 

План екологічних і соціальних зобов’язань (ПЕСЗ) за посиланням ( .docx , 92.83 Кб )

Пропозиції та зауваження зацікавлені сторони можуть надати заповнивши дану форму.

Термін подачі пропозицій до 1 лютого 2023 року.

© Всеукраїнська асоціація громад